Вход в систему

Расписание звонков:

1. 9.00 – 9.45

2. 10.00 – 10.45

3. 10.55 – 11.40

4. 12.00 – 12.45

5. 13.05 – 13.50

6. 14.00 – 14.45

7. 15.05 – 15.50

Опрос

Считаете ли вы себя культурным человеком?
Да
100%
Нет
0%
Не знаю
0%
Всего голосов: 2

      Почтовый адрес 231213, аг.Гервяты, ул. Советская, 21, Островецкого района, Гродненской области

 

Директор  8-(015)-91-74-331
Учительская 8-(015)-91-74-332

 

gervjatysc@gmail.com

 

 

 

75 лет освобождения Беларуси

ПЛАН

мерапрыемстваў па святкаваню 75-годдзя

вызвалення Беларусі ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў

Форма і змест работы

Удзельнікі

Дата правядзення

Адказныя

1

Акцыя “Усім вам, хто вынес тую вайну – паклон і памяць пакаленняў” па аказанню валанцёрскай дапамогі адзінокім і пажылым людзям

Валанцёрскі атрад “Надзея”

На працягу года

А.І.Чак

2

Экскурсіі па памятных месцах “Аб чым памятаюць і раскажуць партызанскія базы”

1-11 класы

На працягу года

В.С.Каткоўскіс

3

Гутаркі каля кастра ў аздараўленчых лагерах “Мой ідэал – мой герой”

 

Летні перыяд

2019

 

4

Віртуальныя экскурсіі па музеях Астравецкага раёна “Стань бліжэй да подзвіга”

1-11 класы

На працягу года

В.С.Каткоўскіс

5

Удзел у квэст-гульні “Пошук або Разведка ў лічбах”

 

Летні перыяд

 

6

Цыкл інфармацыйных гадзін “Ёсць памяць, якой не будзе канца”

1-11 класы

Май

2019

В.С.Каткоўскіс

класныя кіраўнікі

7

Конкурс тэатралізаваных праграм “Табе, мая Айчына!”

1-11 класы

22.12.18

А.І.Чак

класныя кіраўнікі

8

Урачыстая лінейка да Дня юнага героя-антыфашыста

4-8 класы

08.02.19

А.І.Чак

9

Конкурс малюнкаў на асфальце “Пад мірным небам”

1-4 класы

01.06.19

А.І.Чак

10

Вахта памяці

1-11 класы

Май

А.І.Чак

11

Флэш-моб “Свечка памяці”

9-11 класы

08.05.19

А.І.Чак

12

Удзел у акцыі па пасадцы “Алея міра”

 

Красавік

В.С.Каткоўскіс

13

Урокі памяці “Паклонімся і мертвым, і жывым”

1-11 класы

На працягу года

Класныя кіраўнікі

14

Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарніца”

5-11 класы

18.05.19

Усціменка В.І.

15

Марафон “Агонь Перамогі ў рукх маладых”

5-11 класы

21.05.19

Усціменка В.І.

16

Удзел у раённым турніры па інтэлектуальных гульнях “Што?Дзе? Калі?”

 

Май

Дзяхцяр Н.У.

17

Конкурс агітбрыгад “Урокі дабрыні і маралі”

1-11 класы

20.04.19

В.С.Каткоўскіс

класныя кіраўнікі

18

Конкурсная програма “Мы помнім”

1-11 класы

04.05.19

В.С.Каткоўскіс

Класныя кіраўнікі

 

  

    

 http://www.region.grodno.by/ru/god_kult_itogi/