Вход в систему

Расписание звонков:

1. 9.00 – 9.45

2. 10.00 – 10.45

3. 10.55 – 11.40

4. 12.00 – 12.45

5. 13.05 – 13.50

6. 14.00 – 14.45

7. 15.05 – 15.50

Опрос

Считаете ли вы себя культурным человеком?
Да
100%
Нет
0%
Не знаю
0%
Всего голосов: 2

      Почтовый адрес 231213, аг.Гервяты, ул. Советская, 21, Островецкого района, Гродненской области

 

Директор  8-(015)-91-74-331
Учительская 8-(015)-91-74-332

 

gervjatysc@gmail.com

 

 

ЭКЗАМЕНЫ-2018

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе 

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме(пераказ)

 

матэматыкі

1 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме(пераказ)

 

гісторыя

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

 

у пісьмовай форме

 

гісторыі

6 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

 

англійскай мовы

8 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

 

гісторыі

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

 

беларуская мова

у пісьмовай форме ( дыктант)

матэматыкі

5 чэрвеня

9.00

 

матэматыка

у пісьмовай форме

матэматыкі

7 чэрвеня

9.00

 

руская мова

 

у пісьмовай форме( дыктант)

гісторыі

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

па праграме дапаможная школа

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

7 чэрвеня

12.00

працоўнае навучанне

у вуснай і практычнай форме

абслугоўваючай працы

 

Склад экзаменацыйных камісій

 для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні

навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча настаўніка

1 чэрвеня

11

беларуская мова

 

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатков. навуч.

першая

члены камісіі

Сыс Т.В.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Раманоўская Г.І.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Крувялене Н.Ф.

настаўнік

беларуская мова

першая

1 чэрвеня

11

руская мова

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатков.навуч.

вышэйшая

члены камісіі

Каткоўскіс В.С.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Кавалеўская В.С.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з літоўскай мовай навучання”

руская мова

першая

Дзмітрук А.І.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з літоўскай мовай навучання”

руская мова

першая

4 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатков.навуч.

першая

члены камісіі

Сцефановіч Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Урбановіч Т.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Васільчык В.У.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з беларускай мовай навучання”

 

матэматыка

б/к

6 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатков. навуч.

першая

члены камісіі

Зяленскі А.І.

настаўнік

англійская мова

б/к

Мацко Н.І.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Спорык С.А.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з літоўскай мовай навучання”

англійская мова

б/к

8 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатковае навуч.

першая

члены камісіі

Дзяхцяр Н.У.

настаўнік

гісторыя

б/к

Астроўскі В.І.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з беларускай мовай навучання”

гісторыя

першая

Чайкоўская А.В.

настаўнік ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Варнянскія яслі-сад-сярэдняя школа”

гісторыя

б/к

 

Склад экзаменацыйных камісій

 для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні

навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча

 настаўніка

2 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навучанне

вышэйшая

члены камісіі

Раманоўская Г.І.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Сыс Т.В.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

5 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навучанне

вышэйшая

члены камісіі

Сцефановіч Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Урбановіч Т.І.

намеснік дырэктара

матэматыка

вышэйшая

7 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навучанне

вышэйшая

члены камісіі

Сыс Т.В.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Кавалеўская В.С.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з літоўскай мовай навучання”

руская мова

першая

 

Склад экзаменацыйных камісій

 для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні

навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

па праграме дапаможная школа

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча

 настаўніка

7 чэрвеня

9

(10-ы год навучання)

працоўнае навучанне

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатковае навучанне

першая

члены камісіі

Урбановіч Я.К.

настаўнік

працоўнае навучанне

вышэйшая

Чак А.І.

настаўнік

працоўнае навучанне

б/к

 

Графік правядзення кансультацый

да дзяржаўных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

 на ІІ і ІІІ ступенях агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

дата

клас

 

прадмет

кабінет

31.05

11

беларуская мова

хімія

31.05

11

руская мова

матэматыка

31.05, 01.06

9

беларуская  мова

фізіка

02.06

11

матэматыка

фізіка

07.06

11

гісторыя Беларусі

гісторыя

05.06

11

англійская мова

фізіка

05.06, 06.06

9

руская мова

хімія

31.05, 01.06

9

матэматыка

фізіка

06.06

9

працоўнае навучанне

аблугоўваючая праца

 

 

 

  http://www.region.grodno.by/ru/god_kult_itogi/