Вход в систему

Расписание звонков:

1. 9.00 – 9.45

2. 10.00 – 10.45

3. 10.55 – 11.40

4. 12.00 – 12.45

5. 13.05 – 13.50

6. 14.00 – 14.45

7. 15.05 – 15.50

Опрос

Считаете ли вы себя культурным человеком?
Да
100%
Нет
0%
Не знаю
0%
Всего голосов: 2

      Почтовый адрес 231213, аг.Гервяты, ул. Советская, 21, Островецкого района, Гродненской области

 

Директор  8-(015)-91-74-331
Учительская 8-(015)-91-74-332

 

gervjatysc@gmail.com

 

 

Работа спартыўнага зала і пляцовак

Графік работы спартыўнай залы

на І-ае паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

№ п/п

Расклад званкоў

Днітыдня

 

 

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

нядзеля

0

8.45-8.55

Ранішняя гімнастыка

1.

9.00-9.45

9 кл.

 

1 кл

 

3 кл

9.00-10.00

 “Рухомыя гульні”

 

Вольны час для жадаючых наведаць спартыўную залу да 21.00

2.

10.00-10.45

3 кл

 

4 кл

1 кл

4 кл

11.00-13.00

Спартыў

ныя спаборніцтвы

3.

10.55-11.40

10 кл.

1 кл

 

6 кл

3 кл

11 кл.

5 кл.

4.

12.00-12.45

11кл.

2 кл

 

7 кл

4 кл

2 кл

8 кл.

 

6 кл

2 кл

5.

13.05-13.50

5 кл.

8 кл.

5 кл.

6 кл

10 кл.

7 кл.

9 кл

10 кл.

Вольны час для жадаючых наведаць спартыўную залу

да 21.00

6.

14.00-14.45

7 кл.

11 кл.

8 кл.

11 (ДП)

10 кл. (ДП)

9 кл

7.

15.05-15.50

 

 

 

 

 

8.

Індывідуальныя заняткі

16.00-18.00

9.

Спартыўныя секцыі

 

18.00-19.30 – У свеце л/а

19.30-21.00 секцыя па баскетболе

18.00 –19.30 секцыя па валейболе

18.00-19.30 – У свецк л/а

19.30-21.00 секцыя па баскетболе

18.00-19.30 – секцыя па валейболе

 

9

Вольны час для жадаючых наведаць сп. залу

18.00 -2100

 

19.30 -21.00

 

19.30-21.00

Спаборніцтвы "Шкаліада"

         

 

Турзлёт "Школа выжывання"

Спаборніцтвы "Вяселая спартландыя"

Наши баскетболисты - победители!

Эстафета дружбы (совместно с Ворнянскими школьниками)

  

Поездка баскетбольный матч Цмоки (Минск) - Химки

Соревнования "Папа, мама и я - спортивная семья

 

 

Занятие в объединении по интересам "Подвижные игры"

 

  http://www.region.grodno.by/ru/god_kult_itogi/