Вход в систему

Расписание звонков:

1. 9.00 – 9.45

2. 10.00 – 10.45

3. 10.55 – 11.40

4. 12.00 – 12.45

5. 13.05 – 13.50

6. 14.00 – 14.45

7. 15.05 – 15.50

Опрос

Считаете ли вы себя культурным человеком?
Да
100%
Нет
0%
Не знаю
0%
Всего голосов: 2

      Почтовый адрес 231213, аг.Гервяты, ул. Советская, 21, Островецкого района, Гродненской области

 

Директор  8-(015)-91-74-331
Учительская 8-(015)-91-74-332

 

gervjatysc@gmail.com

 

 

План 6-ого дня

План работы ўстановы ў шосты школьны дзень

Дата

Форма і змест мерапрыемства

 

Класы

Адказныя

03.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спаборніцтвы “Вяселая Спартландыя”

3. Азартны тузін “Слова пра Беларусь”

4. Гульня-падарожжа “Слаўная зямля славутых продкаў”

5. Паходы “Адпачынак з карысцю”

 

 

1-4

 

5-11

 

1-4

 

1-11

Кіраўнікі

 

Свентаржэцкая Н.І.

 

Раманоўская Г.І.

Сыс Т.В.

Клсныя кіраўнікі

 

Класныя кіраўнікі

10.09

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спаборніцтвы “Нашы рэкорды”

3. Асенні легкаатлетычны крос “Беларусь спартыўная!”

4.Калейдаскоп спартыўных гульняў

5. Працоўны дэсант “Ураджай – 2016”

 

 

 

 

1-4

 

5-8

 

5-8

 

9-11

 

 

 

Свентаржэцкая Н.І.

 

Свентаржэцкая Н.І.

 

Свентаржэцкая Н.І.

 

Адказныя

17.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Удзел у раённых спаборніцтвах “Шкаліяда”

3. Удзел у раённым турыстычным злеце “Школа выжывання”

4. Удзел у раённых спаборніцтвах “Сімулятар боя”

5. Працоўны дэсант “Мы за чысціню!”

6. Працоўны дэсант “Ураджай – 2016”

 

 

 

5-6

 

9-11

 

 

7

 

1-4

 

9-11

 

 

Светаржэцкая Н.І.

 

Казакевіч В.В.

 

 

Дзяхцяр Н.У.

 

Класныя кіраўнікі

 

Адказныя

24.09

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Беларусь – мая Айчына”

3. Акцыя “Памяць” па добраўпарадкаванню воінскіх захараненняў у в Чэхі, аг. Гервяты

 

 

 

 

1-4

 

5-11

 

 

Казакевіч В.В.

Класныя кіраўнікі

Сыс Т.В.

Класныя кіраўнікі

01.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Дом без адзіноты” да Дня пажылых людзей

3. Канцэртная шоў-праграма “Наша школьная сям’я” да Дня настаўніка

 

 

 

6-8

 

1-11

 

 

 

 

Казакевіч В.В.

 

Каткоўскіс В.С.

Казакевіч В.В.

08.10

Дзень здароўя і спорту

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Акцыя “Спорт супраць шкодных звычак”

 

1-11

Светаржэцкая Н.І.

15.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Вучнёўская канферэнцыя “Культура 21 стагоддзя. Што новага?”

3. Старт конкурса відэасюжэтаў “Я пазнаю свой край”

4.Шоў-праграма “Свет маміных вачэй”

 

 

 

5-11

 

 

4-11

 

1-11

 

 

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

Каткоўскіс В.С.

Казакевіч В.В.

22.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?” на тэму “Свет прафесій”

3. Акцыя “Памяць продкаў”

4. Акцыя “Чысты аграгарадок – чыстая Беларусь”

 

 

 

2-4

 

 

9-11

5-8

 

 

Казакевіч В.В.

 

 

Класныя кіраўнікі

Класныя кіраўнікі

29.10

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія “Таямніцы мінулага” (Гальшанскі замак, Народны музей)

3. Акцыя “Дом без адзіноты”

4. Конкурс прэзентацый “Сотри случайные черты, и ты увидишь -  мир прекрасен…»

5. Бацькоўскі сход “Мат – не наш фармат”

 

 

1-4

 

 

6-8

5-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

 

Казакевіч В.В.

Каткоўскіс В.С.

 

 

Каткоўскіс В.С.

Масевіч А.Э.

12.11

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Здорава!”

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

19.11

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў г. Мінск (Музей дзяцінства)

3.Конкурс малюнкаў “Шчасце жыць пад мірным небам”

4. Конкурс-віктарына знатакоў культуры

 

 

 

5-9

 

1-4

 

5-9

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

Казакевіч В.В.

Класныя кіраўнікі

Каткоўскіс В.С.

26.11

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Працоўная акцыя “Мой утульны школьны клас”

3. Трэнінгавыя заняткі “Лідар і яго каманда”

4.Конкурс тэатральных пастановак “Міфы і легенды розных народаў”

 

 

 

1-11

 

6-8

 

2-11

 

 

Класныя кіраўнікі

 

Казакевіч В.В.

 

Каткоўскіс В.С.

03.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Работа ў Навагодняй майстэрні

 

 

 

1-11

 

 

Класныя кіраўнікі

10.12

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спаборніцтвы па гульнёвых відах спорту

3. Акцыя валанцёрскага атрада “Здароўе – гэта модна!”

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

17.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Конкурс патрыятычнай песні “Песні маладосці нашых бацькоў”

 

 

 

2-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

Субач А.А.

24.12

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Акцыя “Шлях да поспеха ў жыцці і прафесіі”

3. Інтэлектуальны турнір “Што? Дзе? Калі?” на тэму “Мір прафесій”

 

 

 

 

1-11

 

8-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

Класныя кіраўнікі

Каткоўскіс В.С.

Казакевіч В.В.

14.01

Дзень здароўя і спорту

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Школьная спартакіяда

 

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

21.01

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў музей-сядзібу Ф.Багушэвіча “Кушляны”

3.Круглы стол “Паходжанне рэлігій розных народаў”

4. Бацькоўскі сход “Як зберагчы дзіця ад камп’ютарнай залежнасці?”

 

 

 

1-4

 

5-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

Каткоўскіс В.С.

 

Каткоўскіс В.С.

28.01

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экалагічны турнір

3. Трэнінгавыя заняткі “На крок уперадзе”

4. Акцыя “Клопат”

 

 

 

1-4, 5-11

8-11

 

5-7

 

 

Трыбоцкая І.П.

Каткоўскіс В.С.

Субач В.Г.

Казакевіч В.Г.

04.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Агульнашкольны конкурс гульневых праектаў

 

 

 

1-11

 

 

Казакевіч В.В.

Кланыя кіраўнікі

11.02

Дзень здароўя і спорту

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Саначная эстафета

3.Агульнашкольны лыжны крос

 

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

18.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў Музей міфалогіі і леса г. Заслаўля

3.Конкурсная праграма для хлопчыкаў і тат “Мужчынскія гульні”

 

 

 

5-11

 

1-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

 

Казакевіч В.В.

25.02

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Дзіцяча-бацькоўскі конкурс “Зрабі сам”

3. Акцыя “Клопат”

 

 

 

1-11

 

6-8

 

 

Каткоўскіс В.С.

Класныя кіраўнікі

Казакевіч В.В.

04.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Конкурс “Маленькая ледзі”

3. Конкурс “Самая абаяльная і прывабная”

 

 

 

1-5

6-11

 

 

Казакевіч В.В.

Каткоўскіс В.С.

Казакевіч В.В.

11.03

Дзень здароўя і спорту

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Конкурс на лепшы комплекс гімнастыкі

3.Калейдаскоп спартыўных гульняў

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

18.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Экскурсія ў гісторыка-культурны комплекс Заслаўля

3. Круглы стол “Культурная спадчына Астравеччыны”

 

 

 

5-11

 

5-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

Каткоўскіс В.С.

25.03

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Бацькоўскі сход “Вынікі фінансава-гаспадарчай дзейнасці”

3. Кірмаш

 

 

 

 

 

 

1-11

 

 

Трышына В.В.

 

 

Каткоўскіс В.С.

Класныя кіраўнікі

08.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Падарожжа па старонках школьных падручнікаў

3. Конкурс даследчых работ “Асцярожна: пагроза жыццю”

 

 

 

1-4

 

5-11

 

 

Класныя кіраўнікі

 

Каткоўскіс В.С.

15.04

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў Музей МНС

1-11

 

 

2-8

Свентаржэцкая Н.І.

 

 

Каткоўскіс В.С.

22.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2.Экалагічная вандроўка

 

 

 

1-11

 

 

Класныя кіраўнікі

29.04

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Фестываль “Беларусь культурная”

 

 

 

1-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

06.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Спартыўна-патрыятычная гульня “Зарнічка”

3. Веламарафон “Агонь Перамогі ў руках маладых”

 

 

 

1-4

 

5-11

 

 

Свентаржэцкая Н.І.

 

Свентаржэцкая Н.І.

Класныя кіраўнікі

13.05

Дзень здароўя і спорту

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Акцыя “Беларусь супраць тытуню”

 

1-11

Свентаржэцкая Н.І.

20.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Экскурсія ў г.Ліду

3.Конкурсная праграма “Вершы і песні Перамогі”

 

 

 

5-11

1-11

 

 

Каткоўскіс В.С.

Казавкевіч В.В.

27.05

1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

2. Фінал конкурса відэасюжэтаў “Я пазнаю свой край”

3. Бацькоўскі сход “Арганізацыя летняга аздараўлення”

 

 

 

2-11

 

 

 

 

Кактоўскіс В.С.

 

Трышына В.В.

 

 

  http://www.region.grodno.by/ru/god_kult_itogi/