Вход в систему

Расписание звонков:

1. 9.00 – 9.45

2. 10.00 – 10.45

3. 10.55 – 11.40

4. 12.00 – 12.45

5. 13.05 – 13.50

6. 14.00 – 14.45

7. 15.05 – 15.50

Опрос

Считаете ли вы себя культурным человеком?
Да
100%
Нет
0%
Не знаю
0%
Всего голосов: 2

      Почтовый адрес 231213, аг.Гервяты, ул. Советская, 21, Островецкого района, Гродненской области

 

Директор  8-(015)-91-74-331
Учительская 8-(015)-91-74-332

 

gervjatysc@gmail.com

 

 

 

Завершение 2019/2020 учебного года

Склад экзаменацыйных камісій  для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча

 настаўніка

2 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатковае навучанне

першая

члены камісіі

Сыс Т.В.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Раманоўская Г.І.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

4 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навучанне

вышэйшая

члены камісіі

Каткоўскіс В.С.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Максімюк Т.Б.

настаўнік

руская мова

вышэйшая

9 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навучанне

вышэйшая

члены камісіі

Васільчык В.У.

настаўнік

матэматыка

другая

Сцефановіч Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

 

Склад экзаменацыйных камісій  для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча настаўніка

1 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатков. навуч.

першая

члены камісіі

Сцефановіч Г.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Васільчык В.У.

настаўнік

матэматыка

другая

Праўлуцкая Г.Л.

настаўнік ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Варнянскія яслі-сад-сярэдняя школа”

матэматыка

вышэйшая

3  чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

пачатковае навуч.

вышэйшая

члены камісіі

Астроўскі В.І.

настаўнік

гісторыя

 

першая

Ступенька Т.С.

настаўнік ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Падольскі дзіцячы сад-сярэдняя школа”

гісторыя

першая

Чайкоўская А.В.

настаўнік ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Варнянскія яслі-сад-сярэдняя школа”

гісторыя

другая

5 чэрвеня

11

беларуская мова

(павышаны)

старшыня

Кардзіс І.М.

намеснік

 

пачатков.навуч.

вышэйшая

члены камісіі

Раманоўская Г.І.

настаўнік

 

беларуская мова

вышэйшая

Каткоўскіс В.С.

настаўнік

беларуская мова

вышэйшая

Праўлуцкая В.У.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з беларускай мовай навучання”

 

беларуская мова

вышэйшая

5 чэрвеня

11

беларуская мова

(базавы)

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

 

пачатков.навуч.

першая

члены камісіі

Сыс Т.В.

настаўнік

 

беларуская мова

вышэйшая

Крувялене Н.Ф.

настаўнік

беларуская мова

першая

Кавалеўская В.С.

настаўнік ДУА “Рымдзюнская сярэдняя школа з літоўскай мовай навучання”

 

беларуская мова

першая

8 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Трышына В.В.

дырэктар

пачатков. навуч.

першая

члены камісіі

Зяленскі А.І.

настаўнік

англійская мова

другая

Мацко Н.І.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Карвецкі Д.В.

настаўнік ДУА “Навучальна-педагагічны комплекс Варнянскі яслі-сад сярэдняя школа”

англійская мова

другая

 

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

 

беларуская мова

у пісьмовай форме ( дыктант)

матэматыкі

4 чэрвеня

9.00

 

руская мова

 

у пісьмовай форме( дыктант)

гісторыі

9 чэрвеня

9.00

 

матэматыка

у пісьмовай форме

гісторыі

 

Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Дата

Пачатак экзамена

 

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

матэматыка

 

у пісьмовай форме

 

гісторыі

3 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

 

гісторыі

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова(павышаны)

 

беларуская мова(базавы)

 

у пісьмовай форме(пераказ)

 

матэматыкі

 

 

 

гісторыі

8 чэрвеня

9.00

англійская мова

у вуснай форме

 

англійскай мовы

 

 
 

  

    

 http://www.region.grodno.by/ru/god_kult_itogi/